Srpen 2009

Téma měsíce srpna : mušketýr

21. srpna 2009 v 17:07
A je tady opět nové téma. Tady člověk asi moc nemůže popustit uzdu fantazii, ale jak jsem tak ke Kasi nakoukla, je zase každý mušketýr jiný. U takového jednoznačného tématu záleží víc na zpracování, než na oděvu samotném - ten je celkem jasně daný. Nejdřív jsem opět nevěděla jak začít, ale pak se mušketýr tak nějak vyloupl sám.


A protože je to hrdina, vzal si na mušku našeho kocoura.No a Čičik to vyřídil po svém :


Panenka Gotz

1. srpna 2009 v 21:24
Chtěla bych vám představit jeden z nových přírůstků do mé sbírky. Je to panenka od firmy Gotz (omlouvám se, ale zaboha nemohu přijít na to, jak se dá napsat přehlasované o). Kamarádka ji pro mne koupila na Aukru. Měla jsem takovou radost, že jsem se pořádně nepodívala, kdo ji prodává. Nakonec jsem zjistila, že je to panenkovská nadšenkyně Edita ( viz odkazy). Děkuji Edi!
Dostala jméno Gabriela, protože se podobá přítelkyni Xeny - bojovnice. Přišla v originálním oblečku mořské víly, ale já už jsem jí stačila vyrobit jeden civilní obleček. Moc hezky se na ní dělá, má opravdu postavičku malé slečny, takže se určitě dočká dalšího oblečení. Vlnu už mám koupenou, tak teď už jen ten čas, aby se našel.


Založila jsem Gabrielce samostatnou galerii, tak snad se brzy rozroste.