Prosinec 2009

Moje vánoční tvoření

31. prosince 2009 v 13:48

Dnes je Silvestr a proto vám všem přeji jeho krásné prožití a do roku 2010 spoustu splněných přání.


Dcerám jsem jich letos na Vánoce splnila určitě dost a jedním z nich byla dalří Bratz do sbírky mladší Barunky. Přiznám se, že kupovat nové by bylo nad moje finanční možnosti a ani nejsou v kamenných obchodech moc k sehnání. Tuhle jsem koupila v dětském bazaru. Byla jen ve spodním prádélku, tak jsem jí ještě narychlo uháčkovala šatičky. Prozatím se stala Barunčinou nejoblíbenější (nejspíš jen do té doby, než dostane další).

A protože jsem letos v létě neměla žádnou dovolenou, zbyla mi na konec roku. A tak jsem od půli prosince doháněla nashromážděné resty. Dodělala jsem spoustu rozdělaných drobností, prokousala jsem se prosincovým tématem s Kasi, připravila jsem si několik bloků na patchwork a mimo jiné jsem si zaplnila dva květináčky, které jsem dostala v práci.
A protože starší dcera Katka dostala nový mobil, projevila přání mít k němu háčkovaný obal. Takže se do něj půjdu pustit, potom dodělám nové vlásky jedné panence a když se podívám na ten zástup nahatek, které mám doma, je mi jasné, že práce mám na celý rok až až.Prosincové téma - pohádková postava

21. prosince 2009 v 21:07
Dneska bych vám chtěla představit jednu královnu. Je to manželka krále Hyacinta. Společně se svým mužem vládnou Pohádkové říši a vychovávají dvě princezny - Arabelu a Xénii. Ale to jistě všichni dobře znáte.
Omlouvám se za kvalitu fotografie, ale můj foťák odešel do věčných lovišť a musel ho zastoupit telefon. Sluníčko celý den nevykouklo, takže fotky nejsou nic moc. Časem poprosím kamarádku, aby mi královnu nafotila a obrázky vyměním.

Téma měsíce listopadu - gotika

13. prosince 2009 v 19:47
Listopadové téma jsem trochu nestíhala, proto ho představuji až teď. Původně jsem chtěla udětat klasickou bílou paní, která po večerech pobíhá po cimbuří hradu. Ale bílá se mi zdála trochu fádní, tak jsem pro svou Ruprechtu použila mou nejoblíbenější filaovou barvu.